Strona główna O tym się mówi Zapraszamy na kolejną konferencję “Ekonomia Królestwa Bożego dla twojego życia”!

Zapraszamy na kolejną konferencję “Ekonomia Królestwa Bożego dla twojego życia”!

721
0

Tym razem chcemy przyjrzeć się naszym zasobom. Wobec otaczających nas zewsząd ludzi, ciągle na nowo rozbrzmiewają słowa skierowane przez Jezusa do Jego uczniów: “Wy dajcie im jeść…” (Mt 14:16). To wyzwanie spotyka się bardzo często z naszą odpowiedzią “…nie mamy nic oprócz…” (Mt 14:17). To niewystarczająca wymówka. Jezus, wobec pozornie ograniczonych zasobów uczniów, odpowiada: “Przynieście mi je tutaj” (Mt 14:18). Zaproszeni przez nas goście w czasie swoich wystąpień poruszą zagadnienie związane z przełamywaniem naszych ograniczeń, wynikających z niewystarczających zasobów.

Podczas konferencji wystąpią:

Marek Ciak – pastor Kościoła Zielonoświątkowego “Betel” w Gołdapi. Współzałożyciel wielu zborów, powołany przez Boga do głoszenia Ewangelii o Jezusie Chrystusie, z przekonaniem i radością opowiadający o Bogu, którego działania osobiście doświadcza w swoim życiu. Wierzy, że Bóg także dzisiaj zbawia, chrzci Duchem Świętym i uzdrawia. Jego pragnieniem jest modlitwa z wszystkimi potrzebującymi.

Jakub Kamiński – były zawodowy piłkarz, który po głębokim spotkaniu z Bogiem porzucił sport i od końca roku 2015 jest ewangelistą podróżującym po świecie, głoszącym przesłanie o żywym Bogu. Wraz ze swoją żoną Sarą, mają pragnienie oglądania przebudzenia wśród narodów, a w szczególności w Polsce, gdzie mieszkają obecnie.

Mamy o wiele więcej do zaoferowania, niż nam się wydaje! Dobry Bóg wyposażył nas w kompetencje, które we współpracy z Nim są nieograniczone!

Harmonogram konferencji:

11:00-13:00 wykład I

13:00-13:30 przerwa na kawę

13:30-15:30 wykład II

15:30 -18:00 Przerwa obiadowa

18:00 Spotkanie wieczorne połączone z modlitwą o potrzeby

Wstęp wolny

Zapraszamy!

źródło: Kościół Zielonoświątkowy zbór “Dobra Nowina” w Białymstoku

http://kraszewskiego37.pl/?p=1868

 

Kliknij na link i słuchaj radia