Strona główna Muzyka Nowości płytowe New Wine Worship – This is Love

New Wine Worship – This is Love

736
0

New Wine Worship właśnie wydało tytułową wersję nowego albumu „This is Love”. Główny wokal piosenki to Lauren Harris i jest to pierwsze wydanie z najnowszego albumu kultowego na żywo New Wine Worship – This Is Love. Wydany 26 lipca, został nagrany w całym kraju i zawiera liderów kultu Chrisa Sayburn Laurena Harrisa Susie Woodbridge i Chrisa Lawsona Jonesa.

Dziękuję, dziękuję, dziękuję za krzyż
Jak Cię kocham, Jezu, zdobyłeś moje serce
To jest miłość, to jest miłość

Nowy album będzie zawierać utwory „Raise A Hallelujah” (Bethel) „Build My Life” (Housefires) i wiele innych.

Chris Sayburn, szef New Wine Worship, pisze: „To jest nasza wizja: pisanie i odkrywanie piosenek, które służą kościołom. W tym roku myślę, że jesteśmy o krok bliżej do realizacji tej wizji. Tak, chcemy, aby albumy brzmiały niesamowicie (wielki okrzyk dla Williego Weeksa za jego niesamowitą pracę) w samochodzie (proszę użyć szybkościomierza i być uprzejmym podczas jazdy i słuchania piosenek dla integralności albumu;) Ale ważne jest, jeśli nie ważniejsze, że chcemy, aby piosenki wyróżniały się i służyły lokalnym kościołom i mogły być grane tylko na gitarze lub klawiaturze.

To był niesamowity przywilej pomagać pisać i zbierać piosenki, które tworzą nowy album This is love. To, co uwielbiam w tym albumie, to to, że zawiera najszerszą kolekcję pisarzy, z jakimi do tej pory mieliśmy do czynienia. Jest niesamowita piosenka pt. Until you napisana przez Esther-Jane White, która była stażystką w St Aldates Oxford. Be still i Need you now zostały napisane z powodu bólu i straty. Chcieliśmy albumu, który byłby uczciwy w „jak długo”, a także w „alleluja”.

Lista utworów:

All Blessing (Wszystkie błogosławieństwa)
Set A Fire (Podłożyć ogień)
This Is Love (To jest miłość)
Build My Life (Zbuduj moje życie)
Come, Holy Spirit (Need You Now) (Przyjdź Duchu Święty (Potrzebuję Cie teraz))
Be Still (Bądź spokojny)
Raise A Hallelujah (Wznieście Alleluja)
Future (Przyszłość)
You Are God, Be Glorified (Jesteś Bogiem, bądź uwielbiony)
Until You Do (Aż sprawisz)

Głównym celem New Wine jest umożliwienie przywódcom kościelnym skutecznego przekazywania dobrej nowiny o Bożych obietnicach w tym pokoleniu. Bycie chrześcijaninem nie jest samotnym życiem, ale w życiem efektywnych relacji i rodziny. Sieć New Wine ma na celu pielęgnowanie tych relacji, łącząc przywódców kościołów w celu wzajemnego wyposażania się, inspirowania i zachęcania do służenia swoim kościołom i społecznościom.

Tekst źródło: www.hallels.com
Tłumaczenie Małgorzata Szpakowska
tlumaczeniams.pl

Kliknij na link i słuchaj radia