Micah Tyler – Different

520
0

Micah Tyler tworzy muzykę, by zachęcać innych w Chrystusie, ale jako chrześcijańska gwiazda popu musiał walczyć, aby przezwyciężyć niektóre ze swoich ostatnich zmagań.

Tyler, 34 lata, odniósł sukces dzięki piosence “Different”, która znalazła się w pierwszej dwudziestce Narodowej Chrześcijańskiej Listy Przebojów. Zachęcając innych do swojej muzyki, Tyler wspomina kilka ostatnich doświadczeń, które sprawiły, że oparł się na przesłaniu swoich własnych utworów.

W zeszłym roku Tyler walczył ze zniszczeniem domu z powodu huraganu Harvey, a także z rakiem wielu osób w jego rodzinie.
“Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że moja babcia ma raka krwi.”
Ciężko było obserwować ją, jak traci włosy po zabiegach, ale jej wiara pozostała nietknięta “- powiedział Tyler w” The Alabama Baptist “w zeszłym tygodniu. “Kilka tygodni później przez moje rodzinne miasto przeszedł huragan Harvey, który za dwa dni wylał na mój dom 44 cale deszczu.

Powiedział: “Ponieważ jesteśmy w trakcie wymiany podłogi i ponownego wyrównania fundamentów, czekamy już, żeby wrócić do normalności.”
Jakby te tragedie były niewystarczające, Tyler i jego rodzina musieli zmierzyć się ze złymi wieściami, że jego młodszy brat miał raka 4 stopnia.
Chociaż śpiewa o dobroci Boga jako artysta chrześcijański, Taylor przyznaje, że modlił się do Jezusa, aby położył kres tym burzom.

“Potem, zaledwie kilka tygodni temu, dowiedzieliśmy się, że mój młodszy brat, Daniel, ma raka okrężnicy 4 stopnia. Po szoku i łzach moja rodzina przygotowuje się do walki o niego, gdy on przygotowuje się do rozpoczęcia chemii” wyjawił. “Modlitwa, którą modliłem się, brzmiała:” Jezu, czy możesz zmienić tę sytuację, czy możesz powstrzymać raka, czy możesz powstrzymać burze? ” Ale On postanowił nie zatrzymywać tego jeszcze.

“Mimo, że Tyler napisał swój hit “Different” wiele lat temu, jego ostatnie trudności sprawiły, że wokalista znalazł zupełnie inne znaczenie w utworze inspirowanym przez Rzymian 12: 1-2.

“Napisałem piosenkę” Different “kilka lat temu, ale czuję, że Pan uczy mnie tego w zupełnie nowy sposób. Dowiaduję się, że czasami najlepszym pytaniem nie jest:” Jezu, czy możesz zmienić te rzeczy wokół mnie? ” ale raczej: “Boże, czy możesz mnie zmienić, abym mógł poradzić sobie z tym, przez co przechodzę?” – powiedział.
“Tak więc śpiewam, modlę się i wierzę w słowa “Different”, ponieważ wiem, że On mnie zmienia.

“”Są chwile, kiedy Bóg odpowiada na tę modlitwę, pomagając tylko uspokoić burze wokół nas i naprawiając rzeczy wokół nas, ale są też czasy i uczę się tego teraz, że nie możemy polegać na Nim, aby wszystko zmienić wokół nas, ” powiedział. “Są sytuacje, w których Bóg stawia nas w sytuacjach, w których On może nas zmienić, abyśmy mogli żyć w czasie, który On przed nami postawił, abyśmy mogli być zmianą, która naszym zdaniem ma się wydarzyć wokół nas”.

źródło: www.christianpost.com / tłumaczenie Małgorzata Szpakowska

POTRZEBUJESZ TŁUMACZA?


1. Different
2. Never Been a Moment
3. Soul Song
4. If She Only Knew
5. Even Then
6. Beautiful
7. Last
8. Recover
9. Directions
10. Story I Tell
11. Comeback Song
12. Different

Kliknij na link i słuchaj radia