All The Earth2018-06-09T17:14:18+00:00

Project Description

The Belonging Co 8 września 2017

Religijna

℗ 2017 TBCO Music
 1. Zeal
 2. Mountaintops
 3. Fall
 4. Peace Be Still
 5. Fall Afresh
 6. Testimony
 7. Stay Here
 8. Greater Than All
 9. Here In Your Love
 10. Beautiful Story
 11. Floodgates
 12. You’re Not Finished
 13. Surely
 14. Hunger
 15. Closer To Your Heart
 16. All The Earth
 17. The Cross Has the Final Word

The Belonging Co. to kolektyw uwielbienia z The Belonging Church, który jest stosunkowo nową fabryką kościelną w Nashville, prowadzoną przez pastorów Henry’ego i Alexa Seelersa. Spełniają duchowe potrzeby miasta pełnego muzyków, którzy zwykle nie robią niedzielnej usługi z powodu nocnych występów, wykonując swoje usługi w niedzielne wieczory i wtorki. Z taką społecznością muzyczną, pierwszy album The Belonging, All The Earth jest zaskakująco silny i ma nominowaną do nagrody Grammy piosenkarkę Kari Jobe i męża Coby’ego Carnesa, Meredith Andrews, Lauren Daigle i Sarah Reeves.

Tematycznie album znajduje podstawę w nadziei, że tylko nasz Bóg może dać i jak On jest naszym pociechą pośród życiowych zmagań. Fani Betel, Kultu Jezusa i Kultu Elewacji uznają ten album za dodatkowy dodatek.

„Zeal” uruchamia album w energetycznym elektronicznym stylu, a jasny tenor Henry’ego Seelya woła autentycznie, by poznać serce Boga. „Szczyty gór” podążają za i jest jednym z lepszych cięć, ponieważ ten popowy rocker przypomina nam o głębi, do której powinniśmy dążyć, by wielbić naszego Boga.

Meredith Andrews przejmuje obowiązki wokalne na eterycznym brzmieniu „Stay Here”, które jest mocnym przypomnieniem, że gdy życie staje się nie do zniesienia, musimy pamiętać, aby zakorzenić się w Obietnicach Boga i szukać Jego serca, ponieważ tylko On jest wierny. Najlepszą piosenką na albumie jest jednak „Peace Be Still”, który jest umiejętnie dostarczany przez laureatkę nagrody Grammy Lauren Daigle. Ta pieśń jest pięknie wykonana i jest wspaniałą eksploracją uspokojenia przez Jezusa burzy w Mateusza 8 i jak nadal uspokaja burze w naszym dzisiejszym życiu.

Na tym debiutanckim albumie są momenty wyjątkowe, jak te wspomniane powyżej, a następnie są utwory zbyt podobne w aranżacji i instrumentacji, które mają tendencję do wspólnego działania. Miksowanie jest ponadprzeciętne w przypadku albumu poświęconego kultowi na żywo, a podczas prezentacji wydaje się być szczere i pionowe, to znaczy, że w niektórych miejscach wydawało mi się nieco płaskie, ponieważ czułem, że jest zbyt wiele „Co mam dla ciebie zrobić, Boga”. chwile zamiast motywów „Co Bóg dla mnie zrobił”. Mimo to, jest to nadal świetna pierwsza oferta.