15-17 września 2018r. w Giżycku odbędzie się Seminarium, którego tematem będzie zakładanie kościołów. Spotkanie poprowadzi Sławomir Jagieła, pastor Kościoła Kanaan w Oleśnie. Charyzmatyczny lider i przywódca, którego marzeniem jest widzieć powstające Kościoły, głoszące Ewangelię i przemieniające oblicze Polski.

[fusion_youtube id=”EBClngYwQWQ” alignment=”” width=”840″ height=”480″ autoplay=”false” api_params=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=””][/fusion_youtube]

W kraju, o którym zwykło się mówić jako o chrześcijańskim, realia są takie iż zdecydowana większość naszych rodaków nie zna osobiście Jezusa Chrystusa i nie wie czym jest Ewangelia. W Polsce jest 915 miast, a w tym od 600 do 700 miast (brak wiarygodnych danych) bez jakiejkolwiek społeczności ewangelicznej, co oznacza, że większość Polaków nie ma dostępu do ewangelii. Projekt „700 miast” ma być odpowiedzią na tę sytuację. Pragniemy by imię Chrystusa było znane, a najlepszym sposobem by przekazywać Ewangelię i czynić ludzi uczniami jest tworzenie lokalnych Kościołów, w których ludzie będą wzrastać. Naszym celem jest przede wszystkim szkolenie i wyposażanie przywódców w praktyczną wiedzę, zakorzenioną w polskich realiach i kontekście ale również rozciągnięcie naszego myślenia aby pójść dalej i wyżej.

Pop-up Player Example