Zespół Jesus Culture zaprezentował swój najnowszy album Living With A Fire Live. Pojawił się w sprzedaży 31 sierpnia 2018 roku.

Jesus Culture to grupa młodych muzyków, która swoje korzenie ma w kościele Bethel Church w Redding, Kalifornii. Jej zasięg jest międzynarodowy i obejmuje wszystkich tych, którzy pragną duchowego przebudzenia, bądź już mają serce pełne miłości dla Boga i pragną tę miłość demonstrować gdziekolwiek się nie znajdą. Swoją służbę pełnią poprzez konferencje, wydarzenia chrześcijańskie, obozy, kursy szkoleniowe i wiele innych tak, aby móc oglądać całe społeczności a nawet miasta zmieniona przez moc Boga. Pragną służyć, mobilizować i wyposażać innych ludzi, żeby ci mogli wypełniać Boże powołanie do ich życia. W roku 2014 przenieśli swoją służbę do Sacramento i działają również w lokalnym kościele.

Ich służba zaczęła się od pragnienia jednego człowieka, Banning’a Liebscher’a, który marzył o powstaniu pokolenia, którego jedyną pasją będzie służba Bogu i zwiastowanie Ewangelii narodom. I tak latem 1999 roku, grupa młodzieżowa z Bethel Church poprowadziła pierwszą konferencję Jesus Culture Conference, gromadząc ponad 500 osób. Konferencje te zaczęły stawać się wydarzeniami corocznymi, przyciągając nie tylko coraz większą rzeszę ludzi ale także obecność samego Boga. Jednak pomysł na nagranie pierwszej płyty powstał dopiero w roku 2005 wraz z rozszerzeniem działalności grupy poza granice miasta. W tym czasie nagrana została także pierwsza płyta DVD a rok później wydana została pierwsza płyta pt. „Everything”, która niczym lawina pociągnęła kolejne.

Pierwsze występy zaczęły pojawiać się z czasem na YouTube generując do dziś miliony kliknięć. W tak krótkim czasie grupa nagrała kolejne 32 płyty! Warto wspomnieć, że liderami w grupie są takie głosy jak Kim Walker – Smith czy Mellisa How. Służba Jesus Culture już wkrótce otworzyła się na zasięg międzynarodowy w Niemczech, Węgrzech, Francji, Danii, Szwajcarii, Irlandii, Holandii a nawet Brazylii, Nowej Zelandii i Południowej Afryce. W roku 2011, podczas występów w Chicago ich występy zgromadziły ponad 14 tysięcy widzów a kolejne tysiące oglądały przekaz na żywo w domach.

 1. 14 utworów, 1 godzina i 40 minutMove
  Awe
  Not Afraid
  Living With a Fire
  Defender
  Center of Your Love
  Freedom
  Anointing
  Be Crowned
  Yes and Amen
  Beautiful Day
  Let Love
  How Amazing
  For No Other Reason

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here