„Jeszcze Nie Znikaj” to nowy projekt zespołu Fisheclectic, czyli Joanny i Łukasza Kupczyńskich. Artyści ubierają w dźwięki, słowa i obrazy swoje osobiste doświadczenia z podróży z Bogiem, przedstawiają Go, jako osobę pełną uczuć i tęsknoty za człowiekiem. W utworach takich jak Zazdrosny, czy Jeszcze nie znikaj, to Bóg jest osobą, która zabiega o relację z człowiekiem i jest jej inicjatorem.

Płyta zawiera 13 wspólnych, autorskich, różnorodnych kompozycji, w tym 4 anglojęzyczne, a oryginalna książeczka w twardej oprawie, wydana z artystycznym rozmachem wypełniona jest rysunkami samego autora, który ujawnił swój kolejny talent.

Sam rodzaj muzyki, jaki „uprawia” Fisheclectic jest również swojego rodzaju przekazem. Jak mówią muzycy: Grając muzykę eklektyczną, różnorodną, alternatywną, chcemy pokazać, że Bóg jest twórczy, zaskakujący, nie jest ograniczony do jednego stylu, czy barwy, zachęca do poszukiwania i podejmowania ryzyka. Stąd muzycznie zespół wymyka się utartym schematom, czy stylom muzycznym, zabierając słuchacza w dynamiczne, dźwiękowe przestrzenie, łącząc folk z nowoczesna elektroniką, a ciepłe brzmienia gitary akustycznej (Michał Dziuba), mandoli, mandoliny i kontrabasu z analogowymi brzmieniami syntezatorów rodem z lat 80tych.

Dotychczas pojawiły się trzy single zapowiadające nową płytę: Jak Ogień w Nocy, Podróżnik i Eli. Zdjęcia do dwóch pierwszych teledysków powstały w Izraelu, głównie w Jerozolimie i Betlejem. Teledysk do utworu Eli został zrealizowany w stadninie koni w Boleminie przez filmowca Krzysztofa Leśniewskiego.

Na płycie:

01 – Chodź
02 – Podróżnik
03 – Jak ogień w nocy
04 – Powrót
05 – Jeszcze nie znikaj
06 – Zazdrosny
07 – Eli
08 – Happy Song (About Dying)
09 – Immerse Me
10 – Kto wierzy
11 – Okręgi
12 – Live Here Now
13 – Traveller

Pop-up Player Example