„Burn The Ships” for KING & COUNTRY

650
0

Duet muzyczny, grający Współczesną Muzykę Chrześcijan (CCM), założony w 2012 roku przez pochodzących z Australii dwóch braci Joela i Luka. Grają bardzo dynamiczny chrześcijański pop, alternatywny rock i tzw. soft rock.

Mimo iż wydali dopiero dwie płyty studyjne mają na swoim koncie już 8 nominacji do nagrody, jednej z największych amerykańskich wytwórni płytowych GMA Dove, gdzie aż 3 razy nagrodę tę zdobywają.

W tym roku zostali dwukrotnie laureatami najbardziej prestiżowej nagrody amerykańskiego przemysłu muzycznego –Grammy, w kategorii: Najlepszy album CCM i Najlepsze wykonanie utworu CCM. Ich teledyski na yotubie mają łącznie ponad 26 milionów wyświetleń. Billboard nazwał ich jednymi z artystów wartych do obserwowania w roku 2012, a amerykański kompozytor piosenek „Australijską odpowiedzią na Coldplaya”.

Ich pierwszy album „Crave” został wydany w 2012 roku, natomiast druga płyta Run Wild. Live Free. Love Strong w roku 2014. Koncerty duetu są bardzo żywiołowe i adresowane do młodego odbiorcy.

Ważna jest dla nich równość, a także idea szanowania kobiet i honoru w związkach.

Bracia skupiają się na tym, co naprawdę ma znaczenie. Ich celem jest pisanie uczciwie i autentycznie o życiu. Jak mówią, po spędzeniu razem niezliczonych godzin podczas koncertów utworzyła się między nimi głęboka więź.

for KING & COUNTRY 5 października 2018
℗ 2018 Curb | Word Entertainment. 25 Music Square West, Nashville, TN 37203
 1. Introit
 2. joy.
 3. God Only Knows
 4. Amen
 5. Burn The Ships
 6. Fight On, Fighter
 7. Need You More
 8. Control
 9. Never Give Up
 10. Hold Her
 11. Pioneers
Pop-up Player Example