Hillsong Worship najnowszy album „There Is More”! w Radiu Mazury

Czy szukasz sposobu na oddawanie Bogu czci z przesłaniem nadziei na przyszłość? Szukasz przesłania o tym, że Bóg widzi potencjał w tym, kim jesteś? A może po prostu nowej muzyki uwielbienia dla chwalenia Boga samemu lub w Kościele? Znalazłeś właściwe miejsce

Powracając z potężnymi pieśniami i zmieniającym życie przesłaniem, Hillsong Worship ogłasza, że z Bogiem jest coś więcej.

Przedstawiamy 11 nowych piosenek, Jest Więcej to triumfalny okrzyk pochodzący z pragnienia czegoś więcej w życiu i więcej od Boga. To odnosi się bezpośrednio do początku Biblii, do Pierwszej Księgi Mojżeszowej, gdzie pewien człowiek miał spotkanie, które zmieniło wszystko.

Jakub, sam na pustyni, zmagał się z Bogiem i to go zmieniło. Było to spotkanie, które nadało mu nowe imię i nowy cel.

To, co zmieniło Jakuba, to nie tyle to, że został pokonany, ale raczej to, że znalazł się blisko Boga, który wszystko stworzył, a Ten nie zniszczył go.
Spotkanie, a nie walka, wywołuje sensowne zmiany. Wyzwanie dla zaciekłego spotkania jest sercem nowego albumu zespołu Hillsong Worship z 2018 r. There is More – jest więcej.

Jest Więcej – jest świadectwem odważnej wiary. Nagrany na żywo w kościele w Hillsong, album był wezwaniem do tego, aby Kościół zmagał się w nocy ze wszystkim, co jest zagrożone, a zagrożone jest wtedy, gdy chrześcijanie stają się zadowoleni z siebie, wtedy stają się jak bańka mydlana.

Brooke Ligertwood, jedna z wiodących postaci z Hillsong Worships, pisze, że:
„Stawką jest więcej, niż się spodziewamy – dusze, wspólnoty, rodziny, narody po drugiej stronie, które zmagają się w nocnym boju. Nasza osobista wolność służy do wspólnego odrodzenia. Jest więcej od Boga i więcej dla Boga i Jego miłości, niż możemy sobie wyobrazić.”

Dzięki niesamowitym utworom, takim jak „Who You Say I Am”, i nowej wersji „Hillsong UNITED’s So Will I” (100 miliardów X), „There is More – Jest Więcej obiecuje najodważniejsze i najbardziej zmieniające życie wydanie Hillsonga jak dotąd. Uosabia przyczynę i misję swojego istnienia, oraz daje ci nową ścieżkę dźwiękową dla wiary.

źródło: https://www.eden.co.uk

Tłumaczenie Zbogniew Miksa

Prezentacja najnowszego albumu Hillsong Worship  „There Is More” będzie miała miejsce w sobotę o godz. 20.00 oraz niedzielę o godz. 8:00 i 23.00. Słuchaj na kanale głównym naszego radia

 There Is More Hillsong Worship
By | 2018-04-07T07:30:30+00:00 Kwiecień 6th, 2018|Categories: Muzyka|Tags: |0 Comments

Leave A Comment